417 עיצוב פנים הפוך את זה לבית

רעיונות לעיצוב חדרי נוער שיפוצצו את דעתך

זה הזמן לעדכן את חדר השינה שלך. המשך לקרוא עבור הרעיונות המובילים לעיצוב חדרי נוער שיפוצצו את דעתך.

פלטת הצבעים צריכה להיות בעלת גוונים וגוונים בהירים, שימשכו את העין למוקד זה של החדר. לבן ושמנת הם צבעים נהדרים לצבע, כמו גם סדין לבן עם דפוס מודגש או עיצוב פייזלי על ראש המיטה. יש לצבוע את הקירות באפור בהיר או לבן, כך שישקפו אור מהתקרה. זו גם סיבה טובה שבגללה אולי תרצה לשקול להכניס לכאן גוף תאורה כלשהו כדי שתוכל לראות מה אתה עושה בזמן שאתה מסתכל על כל פריטי הריהוט החדשים האלה.

הרעיונות המובילים לעיצוב חדרי נוער

מראה ממוסגרת מתכת שחורה היא רעיון נהדר לחלל הזה. ניתן להשתמש במראות בדרכים רבות ושונות, והן גם דרך מצוינת להוסיף קצת סטייל לחדר משעמם. שידה יפה ומפותלת ושידת לילה יהיו מושלמים גם כאן. אתה יכול גם ללכת עם שמיכה שחורה וסט מצעים על גבי הסדינים הרכים ומרגיעים בצבע קרם.

החדר הזה הולך להיות מקום מפלט אישי משלך שתאהב לבלות בו כשתהיה לך הזדמנות. אם אתם מחפשים קצת השראה לעיצוב חדר נוער זה, אל תחפשו רחוק מפינטרסט לכמה רעיונות שעשויים להיות יותר בסמטה שלכם. עם כל כך הרבה צבע ויופי, קל להבין למה זה אחד החדרים האהובים עלינו!

חדר השינה המודרני החדש

איזו דרך טובה יותר לעדכן את חדר השינה שלך מאשר הוספת עיצוב מודרני חדש. יש כל כך הרבה אפשרויות בכל הנוגע לסגנון המיטה שלך, אבל אתה חייב לזכור שהגודל והצורה של המיטה שלך יקבעו כמה מקום יש לך לפריטים אחרים אלה. לדוגמה, אם אתה רוצה לשים כמה חלקים ממש מגניבים על הקיר, אז אתה צריך לקבל מיטה גדולה עם הרבה מקום משני הצדדים עבור כל החלקים האלה. לחלופין, אם זה הולך להיות חדר אורחים, אז אל תדאג לקבל הרבה רהיטים עדיין.

הדבר המצחיק בעיצוב הזה הוא שהוא יכול להיראות כמו גלריה לאמנות מודרנית כאן. עדיף לשמור על דברים פשוטים כשעורכים עיצוב חדר שינה בשחור ולבן מכיוון ששאר הצבעים מופיעים כל כך טוב נגדם.

הצד האמנותי של עיצוב פנים

היבט מרכזי בעיצוב פנים לבני נוער הוא מקור השראה. אתה יכול לפקוח עין על יצירות אמנות חדשות, או אולי תרצה ליצור יצירות אמנות משלך שמתאימות לאסתטיקה של החדר. רעיון מהנה יהיה לעשות איזה קולאז' של תמונות ועבודות אמנות ממגזינים וספרים. זה יעזור לתת לחדר שלך מגע אישי ולגרום לו להרגיש יותר כמו בית.

דרך נוספת לקבל כישרון אומנותי בחדרו של המתבגר היא באמצעות נרות. הם ייראו נהדר על שולחנות, מדפים, או אפילו רק על אדן החלון. עוד סיבה טובה להשתמש בנרות? הם מציעים גורם אווירה נוסף כשהם מוארים!

בנוסף להדלקת כמה נרות ברחבי החדר, שקול למלא אותו בצמחים. צמחים מוסיפים חיים רבים לכל חלל ויאירו כל פינה שלא מקבלת אור טבעי כל היום. קיום צמחים בסביבה גם עוזר לסנן כימיקלים מזיקים מהאוויר.

תאורה לחדר השינה שלך

חשוב שתהיה תאורה בחדר השינה. הצבעים הלבן והאפור יאירו את החדר ויגרמו לו להיראות מרווח ומואר יותר. הוספת לבן תעניק לך את המראה הנקי שאתה רוצה לחלל הזה.

לגבי צבע תקרה, שקול ללכת עם משהו ניטרלי, כמו גוון שזוף או בז' כדי שלא יתחרה בצבעים על הקירות. זה גם צריך להיות קל מספיק כדי להחזיר אור מגוף התאורה החדש שלך אל הפנים שלך בזמן שאתה ישן.

אם אינך יכול להחליט באיזה צבע לצבוע את התקרה שלך, עבור עם אפור או לבן כי הם יגרמו לקירות שלך להיראות בהירים יותר לעומת זאת.

ריהוט לעיצוב חדר השינה החדש

יש לעדכן את סוג הרהיט. ראש מיטה מודרני הוא רעיון נהדר, ואם אתה באמת רוצה לגרום לחדר הזה להרגיש כמו משהו מחוץ לעתיד, אתה יכול ללכת על הכל עם כיסא עתידני. אבל לכל הפחות, כדאי להשקיע בכמה פריטי ריהוט חדשים לחדר השינה הזה. במוקדם או במאוחר, הצעצועים האלה שתופסים כל כך הרבה מקום בשידה שלך יצטרכו סוף סוף ללכת למקום אחר!

סיכום

כשזה מגיע לעיצוב החדר של בני הנוער שלך, יש לך הרבה אפשרויות. אבל אל תתנו לבחירות האלה להכריע אתכם. שמור על העיצוב שלך פשוט ומהנה עם רעיונות לעיצוב חדרי נוער.