417 עיצוב פנים הפוך את זה לבית

צור עיצוב חדר נוער שמתאים לך

כשאתם בוחרים חדר לבני הנוער שלכם, אתם רוצים להיות בטוחים שהעיצוב הולך למשוך אותם. מכיוון שבני נוער משתנים כל הזמן, עליכם לוודא שהמרחב שלהם משקף את מי שהם עכשיו ומה הם אוהבים. הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת עיצוב חדרי נוער.

ראשית, החליטו על האישיות של החדר של בני הנוער שלכם. האם הם יותר נינוחים? האם הם אנרגטיים ואתלטיים?

לאחר מכן, חשבו על ערכת הצבעים של החדר שלהם. זכור אילו צבעים הם לבשו או אהבו בעבר ואיזה ויברציות הם היו רוצים שזה ישדר.

לבסוף, החליטו על הרהיטים לחדר שלהם. תרצו משהו שיספק סביבת מגורים נוחה ועדיין יאפשר להם מספיק מקום לנוע.

עם הרעיונות האלה בחשבון, הנה כמה דרכים מגניבות שבהן תוכל להפוך את החדר שלך לייחודי כמו המתבגר שלך!

צור חדר שמשקף את האישיות של המתבגר שלך

אתה רוצה שהחדר של המתבגר שלך ישקף מי הם. חשוב שהעיצוב של החדר שלהם ישקף את האישיות שלהם ואת מה שהם היו רוצים כחלל מגורים.

לדוגמה, אם בתך תמיד אהבה כחול, וודא שיש לך הרבה גוונים כחולים בחדר! אם היא אוהבת לבלות בחצר האחורית, שקול להוסיף כמה אלמנטים חיצוניים כמו צמחים או רהיטים.

בנוסף לשקף אישיות של בני נוער, חשוב לקחת בחשבון גם את הצרכים שלהם. אתה רוצה לוודא שלכל עיצוב שתבחר עבור המתבגר שלך יש מספיק מקום אחסון עבורו ויעבוד עם סגנון החיים שלו.

תלוי איפה המתבגר שלך הולך לבלות את זמנו, תצטרך מקום אחסון לספרים או משחקי וידאו. אם הם מתכוונים להשתמש בחדר שלהם כסביבת עבודה, תזדקק לאזור שבו הם יכולים להתחבר ולבצע קצת עבודה.

לבסוף, חשבו איזה סוג של בידור יהיה להם בחדר שלהם. האם הם יצפו בסרטים? האם הם ינגנו מוזיקה? האם הם יקשיבו לפודקאסטים? זה משהו שאתה צריך לשקול אם אתה רוצה סביבה מהנה עבור המתבגר שלך!

בחרו צבעים לחדר המתבגר שלכם

אילו צבעים מתבגר שלך אוהב? אולי תופתעו לגלות מאילו צבעים נהנה המתבגר שלכם! אם אתה לא בטוח, שאל אותם. או השתמש בגלגל צבעים כדי לעזור לך להחליט על הצבעים הטובים ביותר עבור החדר שלהם.

אפשרות נוספת היא ליצור גלגל צבעים עם המתבגר שלך. בקש מהם לבחור שלושה צבעים שהם רוצים שהחדר יהיה ואז למקם אותם באמצע גלגל. זה יעזור לך לקבוע אילו צבעים עובדים טוב ביחד ואילו לא.

האפשרות האחרונה מבוססת על אסוציאציות עם צבעים מסוימים.

ירוק יכול לסמל כסף, הצלחה וצמיחה בעוד כתום יכול לייצג עליזות, אושר וחגיגות.

אדום יכול לייצג תשוקה, אהבה ותוקפנות בעוד כחול יכול לסמל רוגע, שלווה ושלווה.

צהוב יכול לייצג חום וצמיחה בעוד סגול יכול לייצג יוקרה או מלכות.

בחרו את הרהיטים שיעניקו לבני הנוער שלכם את המרחב שהוא צריך להסתובב ולהיות נוח

כאשר מקשטים חדר של בני נוער, אתה רוצה לבחור רהיטים שיספקו מקום רב לרגליים ולגוף שלהם. זה יקל עליהם להסתובב ולהיות נוח ובמקביל יגרום לחדר להיראות מושך מבחינה אסתטית.

כמה רעיונות הם ספה עם כיסא נוח או עות'מאנית בפינת החדר. אתה יכול גם לנסות להציב ספת חתך בפינה אחת של החדר וכורסא בפינה אחרת למרות שאולי לא נעשה שימוש בשניהם בבת אחת. בדרך זו, המתבגר שלך יכול להחליט מה הוא הכי אוהב!

חללים אלה מציעים נוחות מסביב, תוך שהם מספקים מספיק מקום לבני הנוער שלך לעשות כל כך הרבה בחלל שלהם.

סיים את העיצוב שלך.

דבר אחד שאתה לא רוצה לחסוך עליו בעת עיצוב החדר של בני הנוער שלך הוא העיצוב. אם אתה הולך על עיצוב נינוח, אתה יכול לצבוע את הקירות בגוונים שקטים ולהפוך אותם לבנים עם דוגמה משובצת או כחול עם דוגמת כוכבים. לעיצוב אנרגטי, אתה יכול לצבוע את הקירות בצבעים עזים כמו צהוב ואדום.

לגבי רהיטים, חשבו מה המתבגר שלכם הכי נהנה לעשות. אם הם נהנים להרים משקולות, מצאו רהיט שמאפשר להם להתאמן מבלי לעזוב את החדר שלהם. זה יכול להיות פשוט כמו למצוא ארונות שיש בו מקום אחסון עבור ציוד האימון והציוד שלהם.

עבור בנות, סביר להניח שהן ירצו להשתמש בשולחן איפור עם מראה, אולי הן יעדיפו מראה עומדת חופשית או תלויה על הקיר באורך מלא.

סיכום

חדר נוער הוא השתקפות של האישיות שלהם ושל העיצובים שהם רוצים. כדי לעזור לך ליצור את העיצוב הטוב ביותר לחדרי נוער, פירקנו את כל השלבים ליצירת משלך: באילו צבעים להשתמש, רהיטים שיתאימו ביותר וכיצד להכין את העיצוב שלך.

כשתסיים, יהיה לך חדר שמשקף את האישיות של המתבגר שלך ואחד שהוא ייחודי שלך.