417 עיצוב פנים הפוך את זה לבית

עיצוב חדר שינה של מתבגר: מדריך שלב אחר שלב

החלפת חדר השינה של מתבגר בעיצוב חדש היא חלקים שווים מרגש ומרתיע. זה יכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל עם עיצוב חדר של בני נוער, כי אולי אין להם אותו טעם כמוך. אם אתה שוקל לעצב מחדש את החלל של המתבגר שלך, מדריך זה יעזור לך לנווט את דרכך בתהליך. לאורך הדרך, זה יראה לך איך לקבל את הקלט שלהם, ליצור תקציב וליישם את הרעיונות שלהם במרחב החדש שלהם.

עיצוב חדר שינה של נער: מדריך שלב אחר שלב מיועד להורים עסוקים שרוצים לקשט את חדר השינה של ילדם מבלי לבזבז שעות בפינטרסט או לחפש השראה באינטרנט. עם המדריך הזה, תוכלו ליצור חדר מדהים שהמתבגר שלכם יאהב!

להתחיל

השלב הראשון בתהליך הוא להתחיל. קח קצת זמן לחשוב איך אתה רוצה שהחדר של המתבגר שלך ייראה ואיזה אלמנטים עיצוביים אתה צריך.

לאחר מכן, החליטו על תקציב ומפו את מידות החדר. זה יעזור לך להבין כמה כסף אתה צריך להוציא כדי ליצור את חדר החלומות הזה.

ברגע שיש לך את התקציב שלך, התחל לחשוב מה הנער שלך אוהב. התחל בבדיקת תחומי העניין שלהם באינטרנט; זה ייתן לך רעיונות איפה להתחיל עם עיצוב חדר השינה שלהם.

עכשיו, כשיש לך מושג מה הם רוצים, התחל ליצור לוחות אווירה או קולאז'ים ושתף אותם איתם! שוחח איתם על רעיונות כדי שיוכלו להיות מעורבים בתהליך ויוכלו לעזור לך להדריך אותך לאן לקחת את זה משם.

אחרון חביב, יישם את הקלט של בני הנוער שלך במוצר הסופי. הם אולי לא הצליחו לדמיין את חדר החלומות שלהם לפני כן, אבל עכשיו כשהם יודעים בדיוק איך הוא צריך להיראות, הם מתרגשים לקראתו!

תכנן תקציב

לפני שמתחילים לעצב את החדר של המתבגרים, חשוב לתכנן ולקבוע תקציב לפרויקט. בעת תכנון התקציב שלך, שקול את הדברים הבאים:

  • מהן ההוצאות העיקריות?
  • האם אתה יכול להרשות לעצמך לשלם למישהו אחר שיעשה חלק מהעבודה בזמן שאתה מטפל בהיבטים אחרים של הפרויקט?
  • מה יעלה הפרויקט הזה מבחינת זמן?

התקציב יעזור לכם להחליט אילו רהיטים או קישוטים לרכוש. אתה יכול גם להשתמש באתר אינטרנט כמו www.roomandboard.com כדי למצוא רהיטים ופריטי עיצוב איכותיים ובמחיר סביר לבני נוער. לאחר שהחלטתם על התקציב שלכם, ערכו רשימה של כל מה שיש לרכוש (או לשכור) לחדר בהתאם לתקציב שלכם. לדוגמה, אם זה עולה $200 עבור צבע וחומרה לחדר השינה של המתבגר שלך, ודא שכל הרהיטים או הקישוטים שתבחרו נמצאים בתקציב הזה.

מצא השראה: מה לחפש

חיפוש אחר השראה הוא המפתח בעת עיצוב חדר של בני נוער. איך ייראה חדר השינה של בני הנוער שלך כשהם יהיו גדולים יותר? האם זה יהיה זהה לחדר הנוכחי שלהם? או שזה יהיה שונה לגמרי?

כמה רעיונות שתוכלו לקבל מהם השראה כוללים:

- תמונות של טרנדים וסגנונות פופולריים

- רעיונות מחברים, בני משפחה ועמיתים

- ציטוטים ואמרות המדברות לאישיותו של המתבגר שלך

- תרחישים שבהם בני הנוער שלך עשויים להשתמש בחדרו

- חלל בו המתבגר שלך עשוי לרצות לחיות יום אחד

שתף את הרעיונות שלך

לפני שתתחיל, חשוב לחלוק את הרעיונות שלך עם המתבגר שלך. אחרי הכל, הקלט שלהם הוא דרך חיובית עבורם להרגיש שהם חלק מהתהליך. קחו בחשבון את האהבות והלאים של בני הנוער שלכם בעת עיצוב חדר השינה שלהם.

לאחר מכן, סיעור מוחות של צבעים, סגנונות ופריסות שונים עבור החלל. שים לב מה הנער שלך חושב על צבעים או דפוסים מסוימים.

לבסוף, שוחח עם המתבגר שלך על כל חששות תקציב שעלולים לעלות וכיצד תחליט לאילו עיצובים ללכת.

מצא את חדר השינה המתאים לבני הנוער שלך

לפני שאתם מתחילים לקנות רהיטים, הקדישו רגע כדי לגלות אילו רהיטים הנער שלכם אוהב. מה האינטרסים שלהם? יש צבע שהם אוהבים? ברגע שיש לך מידע זה, זה יעזור לך ליצור עיצוב טוב יותר.

מקום טוב להתחיל בו הוא לשאול את בני הנוער על חדר השינה החלומי שלו. הצבע האהוב עליהם קופץ לך? האם יש סגנונות מסוימים, סוגי רהיטים או תפאורה שהם נמשכים אליהם? אולי המתבגר שלך אוהב בעלי חיים ורוצה סביבה עם הרבה אור טבעי וצמחים. השאלות האלה עשויות לתת לך קצת תובנות לגבי סוג החדר שבו הם רוצים לגור.

יישם את רעיונות העיצוב שלך

לאחר שתחשבו על העיצוב שלכם, הגיע הזמן ליישם את העיצוב. זה יכול לכלול הכל, החל מצביעת הקירות ועד התקנת רהיטים חדשים. אבל איך אתה הולך לעשות את זה? התחל במציאת הצבע הטוב ביותר לחדר של המתבגר שלך ואז מצא מצעים ותפאורה תואמים. לגבי רהיטים, השתמש במשאבים מקוונים כמו איקאה או טרגט כדי לרכוש פריטים שיתאימו לתקציב שלך. הקפד לבדוק את כל האפשרויות לפני רכישת משהו כדי שלא תוציא כסף נוסף על דברים שהם לא ישתמשו בהם או שלא אכפת להם מהם.