417 עיצוב פנים הפוך את זה לבית

מדריך לעיצוב חדר העשרה שלך: מ-Moodboard ועד טפט

אם אתם הורים, אולי אתם תוהים מהי הדרך הטובה ביותר לקשט חדר של בני נוער. אתה יכול ללכת על מראה מסורתי או עכשווי. או שאתה יכול לנסות משהו חדש ומקורי. מה בן הנוער שלך יאהב? האמת היא שזה תלוי בפרט. חלק מבני הנוער עשויים להעדיף צבעים חזקים, בעוד שאחרים עשויים להימשך לגוונים ודפוסים עמומים יותר.

מדריך זה ייתן לך את כל מה שאתה צריך לדעת על בחירת לוח האווירה הנכון, עיצוב פריסת החדר, בחירת ערכת צבעים ומציאת טפטים מדהימים כדי לגרום לחדר של המתבגר שלך להיראות נהדר!

פתח תוכנית פריסה עבור החדר של המתבגר שלך

השלב הראשון בעיצוב חדר נוער הוא לקבוע כיצד תרצו שהחדר יראה. אתה יכול לבחור ללכת עם סגנון מסורתי, הכולל נקודת מוקד אחת כמו אח או ציור. לחלופין, אתה יכול לבחור להיות מודרני יותר ולשלב צורות ודפוסים מופשטים. כך או כך, קבעו אילו סוגי רהיטים תזדקקו לעיצוב שלכם.

לאחר שתהיה לך תוכנית מפורטת זו, תוכל להתחיל ליצור לוח מצבי רוח לחדר של המתבגר שלך. לוח מצבי רוח הוא קולאז' של תמונות המייצגות נושא או אווירה מסוימת. זה יכול להיעשות דרך הטלפון או המחשב שלך. לוח האווירה מייצג רעיון חזותי אחד של איך החדר היה נראה אם הוא היה גמור ומוכן לקישוט. זה עוזר לתת מושג לגבי הצבעים והדוגמאות שיעבדו היטב יחד בחלל.

הגדירו את אישיותו של המתבגר שלכם

בבחירת לוח מצבי רוח, חשוב לקחת בחשבון את אישיותו של המתבגר. ישנם שני סוגים שונים של בני נוער עם שתי אישיות שונות: מופנמים ומוחצנים.

אם המתבגר שלך מופנם, הם עשויים לאהוב ערכת צבעים עדינה ומרגיעה. הם עשויים גם ליהנות מדפוסים ומרקמים בחדר. אם המתבגר שלך מוחצן, הם עשויים להעדיף צבעים בהירים ופריסה פתוחה הכוללת הרבה מקום בין חלקי הרהיטים.

מצא השראה ל-Moodboard

כדי למצוא השראה ל-Moodboard. אתה יכול להשתמש בכמה או כמה תמונות שונות כדי ליצור את לוח מצב הרוח שלך. הרעיון הוא שהתמונות הללו יעזרו לכם לגבש רעיונות לעיצוב שלכם ויקלו עליכם לדמיין איך זה ייראה. אם אתה מרגיש יצירתי, יש המון דרכים מהנות ליצור לוח מצבי רוח! הנה כמה:

- צלמו תמונות של חפצים בביתכם והכניסו אותם לאלבום

- השתמש במגזינים, ספרים או יומני אמנות כדי לצבור תמונות

- תסתכל בחדרים של אחרים

- חפש באינטרנט השראה לקישוט

פתח את הסגנון האישי שלך

כשאתה מקשט את החדר של המתבגר שלך, חשוב לזכור שאתה מעצב עבור המתבגר שלך. קשטו את החדר שלהם בדברים המשקפים את הסגנון האישי שלכם וגורמים להם להרגיש בבית. ייתכן שיש לך ערכת צבעים או העדפה מסוימת בכל הנוגע למצעים או יצירות אמנות, אז הקפד להשתמש בהם כהשראה.

זה יעזור לפתח את הסגנון האינדיבידואלי של בני הנוער שלך, וזה חשוב כי סביר להניח שהם ישתלטו על קישוט החדר ככל שהם יתבגרו.

בחר את ערכת הצבעים הנכונה

השלב הראשון בעיצוב חדר של נוער הוא בחירת ערכת הצבעים הנכונה. כשזה מגיע לצבעים, בני נוער עשויים להישען לשחור ולבן או לצבעים נועזים יותר או מושתקים.

כאן מועילים לוחות מצב רוח! אתה יכול ליצור לוח מצבי רוח עם צבעים ודפוסים שונים כדי לעזור לך לבחור את הצבעים הנכונים לחדר של המתבגר שלך.

אם אתה מתקשה להחליט על ערכת צבעים, נסה להשתמש בגלגל צבעים מחנות הצבעים המקומית שלך או באינטרנט.

הפריסה צריכה להיות מהנה ומרתקת עבור המתבגר שלך, אז חשוב להוסיף אלמנטים אינטראקטיביים כגון צעצועים, ציוד אמנות, משחקים ופריטים אחרים שישמרו אותם בעניין!

כעת לאחר שבחרתם את הצבעים והפריסה הנכונים, הגיע הזמן לבחור טפטים! טפטים גורמים לחדר להרגיש חיים יותר והם מוסיפים אישיות לחלל. בנוסף, הם דרך קלה לשנות את מראה החלל מבלי צורך לקשט מחדש!

כמה רעיונות לאיזה סוג של טפטים עשויים לעבוד היטב בחדר נוער כוללים ציורים מופשטים, סצנות טבע, הדפסי פופ ארט, גרפיטי מודרני או פוסטרים וינטג'. זכור עם זאת: אל תבחר משהו מבוגר מדי שנראה כי זה עשוי לא להתאים למרחב של המתבגר שלך.

לאחר שמצאתם את הטפט המושלם, יהיה קל יותר להחליט על היבטים אחרים של החדר כמו צבע הקיר, צבע הצבע והריהוט.

סיכום

לא משנה מה תחליט ליישם לבסוף, זכור את הרצונות שלך, אך חשוב מכך את הצרכים של המתבגר שלך. חשוב מאוד לשתף פעולה ולגרום לבני הנוער להרגיש נוח ובטוח.