417 עיצוב פנים הפוך את זה לבית

דרכים לגרום לחדר הנוער שלך להיראות מגניב

מאמר זה על דברים מגניבים שאתה יכול לעשות כדי לגרום לחדר הנוער שלך להיראות מגניב. במאמר זה, אנו הולכים לחקור את הדרכים השונות בהן תוכלו לגרום לחדר הנוער שלכם להיראות מגניב ומהם כמה מהנושאים הפופולריים ביותר עבור בני נוער.

רעיונות מגניבים כוללים ציור בצבעי מים והוספת מטהר אוויר בעל עיצוב ייחודי. לאלו מכם שאוהבים לצייר, נסו ליצור ציור קיר על הקיר, או ליצור פריט עיצוב קיר גרפיטי. אתה יכול גם לשקול לתלות כמה תמונות וציטוטים מעוררי השראה על הקירות. רעיון נהדר נוסף הוא הצבת שולחן כתיבה בחדר השינה שלך, כך שלבני נוער יוכלו להיות מרחב משלהם לעבוד מהבית מבלי לחלוק אותו עם אף אחד אחר. מתן מרחב משלהם יעניק להם יותר עצמאות וכן יאפשר להם להיות פרודוקטיביים יותר בבית הספר על ידי מתן מקום שבו הם לא צריכים לדאוג מהסחות דעת כמו שתלמידים אחרים מפעילים את המחשב שלהם או צופים בטלוויזיה.

דרכים מגניבות לגרום לחדר הנוער שלך להיראות מגניב.

הדרך הקלה ביותר לגרום לחדר הנוער שלך להיראות מגניב היא על ידי הוספת דברים חדשים. הנושאים הפופולריים ביותר עבור בני נוער הם ציור בצבעי מים, הוספת מטהר אוויר ויצירת ציור קיר או גרפיטי.

נושאים שונים הפופולריים בקרב בני נוער.

אופנה, איפור ובגדים הם אחד הנושאים הפופולריים ביותר עבור בני נוער. זכור שאתה לא צריך להוציא הרבה כסף על חוש האופנה של המתבגר שלך. נסה למצוא בגדים משומשים מחנויות משלוחים או חנויות יד שניה. אתה יכול גם לקנות באינטרנט בגדים סבירים ונראים טרנדיים.

אם אינך בטוח מה המתבגר שלך ירצה במתנה, שקול לקנות לו טאבלט כדי שתהיה לו גישה מיידית למוזיקה, לסרטים ולאפליקציות העדכניות ביותר.

רעיון נהדר נוסף הוא להשיג לבני הנוער שלך Xbox One S כדי שיוכלו לשחק כמה מהמשחקים הפופולריים יותר כגון FIFA 17 או Destiny 2. בואו נודה בזה, המשחקים הם חלק מזמן ההשבתה של רוב בני הנוער ולא נעלמים.

עיצוב קיר גרפיטי

רעיון מגניב נוסף הוא ליצור פריט עיצוב קיר גרפיטי. כדי ליצור את היצירה הזו, תצטרך קצת צבע, מברשת צבע ושבלונה. אתה יכול לצלם תמונות של פיסות הגרפיטי האהובות עליך כדי להשתמש בהן כאסמכתא לעיצוב שלך. אז תרצה לשבץ את התמונה על הציור כך שיהיה בהיר וקל לראות אותה מרחוק.

למי שאוהב לצייר או לשרבט, אפשר גם לשקול לצלם את הציורים שלך ולהפוך אותם למדבקות שמוצבות על הקיר במקום ליצור ציור קיר. אם אין לך גישה לפוטושופ, תוכל להשתמש ב-MS Paint או בתוכנת ציור דומה אחרת במקום זאת.

רעיון מגניב נוסף הוא למקם שולחן כתיבה בחדר השינה של המתבגר שלכם, כך שיוכלו לקבל חלל משלהם מבלי לחלוק אותו עם אף אחד אחר. זה ייתן להם יותר עצמאות וכן יאפשר להם להיות פרודוקטיביים יותר בבית הספר על ידי מתן מקום שבו הם לא צריכים לדאוג מהסחות דעת כמו שתלמידים אחרים מפעילים את המחשב שלהם או צופים בטלוויזיה.

ציור קיר

בשנת 2007, נער ממוצע בילה כשעתיים ביום על אלקטרוניקה. מספר זה גדל לשלוש שעות ביום בשנת 2010 וסביר להניח שיגדל בעתיד. המשמעות היא שבני נוער מוקפים כל הזמן בטכנולוגיה שיכולה להסיח את הדעת. ציור ציור קיר הוא דרך מצוינת לתת לבני הנוער שלך מרחב משלהם מבלי שיסיח דעתו על ידי החברים שלהם על האלקטרוניקה שלהם.

כדי להפוך את ציור הקיר שלך למעניין יותר, נסה להוסיף לו כמה צבעים ועיצובים ייחודיים. אתה יכול גם להוסיף ציטוטים או ביטויי השראה שיש להם משמעות עבורך ואז לצייר אותם מסביב לציור הקיר. לדוגמה, אם אתה מנסה לעודד את בני הנוער שלך להשתפר בבית הספר, תוכל לצייר "עשה את המיטב" ממש מעל השולחן שלהם כדי להזכיר להם למה הם צריכים תמיד לשאוף.

רעיון מגניב לכך הוא צביעת יצירת אמנות על הקיר בצבעי מים ולאחר מכן שימוש במטהרת אוויר בעיצוב שמשתלב היטב עם היצירה שיצרת.

רעיונות לתמונות וציטוטים מעוררי השראה

אם אתם מחפשים רעיונות לקישוט חדר הנוער שלכם, תמונות וציטוטים מעוררי השראה הם תמיד מקום טוב להתחיל בו. אתה יכול ללכת עם נושא שיש בו אמנות או צבע, כמו הצבעים התוססים של עבודתו של אמן או הכחול העמוק של הטבע. רעיון נוסף הוא למצוא כמה ציטוטים עם מילות עידוד על הקירות שלך. ציטוטים אלה יכולים להתייחס לכל דבר, החל במוטיבציה ועד לשיפור עצמו, והם יעזרו להעניק לחדר של המתבגר שלך מגע אישי.

אם אתה רוצה להוסיף מגע של יצירתיות לחדר של המתבגר שלך, נסה להוסיף כמה צורות מעגליות מגניבות כקישוטים או לתלות כמה אריחי מראה שנצבעו בצורות מהנות. עיטורים אלה יגרמו לחלל להיראות חי באנרגיה ובהתרגשות!

סיכום

הדרך הטובה ביותר לגרום לחדר הנוער שלך להיראות מגניב היא להפוך אותו לשלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעקב אחר ההנהגה שלהם והוספת נגיעות אישיות משלך לחדר שלהם. הפיכתו לחלל ייחודי ומיוחד במינו יעזור להם להרגיש יותר בנוח בחלל שלהם.